ONLINE objednávka

Provozní řád

Jsme připraveni vás obsloužit denně, 7 dnů v týdnu.
Parkování Ruzyně je určeno všem, kteří mají rádi i v době dovolené (a nejen) své auto pod kontrolou. Dovolenou si každý vybíráme rovněž dle časových možnosti a tak je důležité aby jste zřetelně vnímali, že Parkování Ruzyně – Dovolenkové parkování je zde pro Vás celoročně. Parkoviště má nepřetržitý provoz a stálý pohyb aut a klientů, což sebou nese i potřebu dodržování provozního řádu. Provozní řád najdete zde.

Více jak 2000 parkovacích míst je určeno právě Vám k zaparkování auta u letiště v době dovolené. Dojede až k letišti, pohodlně a v klidu si vybalíte věci z auta, přeložíte do minibusu a ten vás dopraví přímo před vchod požadovaného terminálu. Nehrozí vám žádný stres a časová tíseň spojená s nestihnutím nezpoplatněného výjezdu (pouze 15 min.) od odbavovacích hal. Nemusíte dlouze vyklízet auto, aby nic ve voze po dobu vaší nepřítomnosti nelákalo zloděje...Prostě s Parkováním Ruzyně – Dovolenkové parkování to je snadné a s úsměvem.

Dalšími službami, které jistě potěší jsou: dohušťování pneumatik, startovací souprava (za příplatek 300 Kč), bankomat (běžná výše poplatku za výběr), nápojový automat. Výhoda+: počítáme stání ve 24h intervalech, ne po kalendářních dnech.