Provozní řád

ONLINE Rezervace

   
Jsme připraveni vás obsloužit denně, 7 dnů v týdnu...
Služby GO parkingu jsou určeny všem, kteří mají rádi i v době dovolené či služební cesty (a nejen) své auto pod kontrolou. Parkování je zde možné celoročně. Parkoviště má nepřetržitý provoz a stálý pohyb aut a klientů, což sebou nese i potřebu dodržování provozního řádu. Provozní řád najdete zde.

Více jak 4000 parkovacích míst je určeno právě Vám k zaparkování auta přímo u pražského letiště. Dojede až k letišti, pohodlně a v klidu si vybalíte věci z auta, přeložíte do minibusu a ten vás dopraví přímo před vchod (G, H) terminálu.

Zaparkujte na GO parkingu a nehrozí vám žádný stres ani časová tíseň spojená s nedodržením bezplatného výjezdu (pouze 15 min.) od terminálů pražského letiště. Nemusíte tahat zavazadla z parkovacích domů. Parkujte prostě v klidu a s úsměvem :-) .

Dalšími službami, které jistě potěší jsou: dohušťování pneumatik, startovací souprava (za příplatek 300 Kč), bankomat (běžná výše poplatku za výběr), nápojový automat, mycí servis, čištění vozidel, autoservis, mycí linka, čerpací stanice. Výhoda+: počítáme stání ve 24h intervalech, ne po kalendářních dnech.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro rezervaci parkingu společnosti GO parking prostřednictvím portálu ParkovaniRuzyne.cz. Zároveň prohlašujeme, že žádná osobní data z rezervací nesbíráme, neshromažďujeme a nevyužíváme pro další zpracování ani zprávu. Společnosti Geovita s.r.o. není ani zpracovatelem ani správcem osobních údajů. Veškeré údaje zadáváte přímo do rezervačního systému společnosti GO parking s.r.o., která je správcem osobních údajů. Rovněž veškeré platby probíhájí přímo mezi Vámi a společností GO parking s.r.o.